Спортивний лінолеум

Якісна продукція..

Вигідні пропозиції

Шановні клієнти, у зв’язку з нестабільною економічною ситуацією і плаваючим курсом валют, уточнюйте ціни у менеджерів на товари. Зателефонуйте або можете залишити запит через форму зворотнього зв’язку. Дякую!

Grabo Gymfit 65

Вид покриття: Лінолеум
Застосування: Для внутрішніх залів, В школу, Для тренажерних залів
Виробник: Grabo
Товщина покриття: 6,5 мм
Захисний шар: 0,7 мм
Ширина рулону: 2 м
Довжина рулону: 20 м +/- 10%
Країна виробника: Угорщина
Тип: Рулонне
Спортивний лінолеум Grabo Gymfit 65 – спеціалізоване високоякісне ПВХ покриття для приміщень спортивного спрямування. Підходить для широкого спектру спортивних занять:
- баскетбол;
- мініфутбол/футзал;
- теніс настільний;
- волейбол;
- легка атлетика і багато інших.
Загальна товщина покриття складає 6,5 мм. На такого типу покриття вже допускається проведення змагань професійного рівня. Спінена підкладка ПВХ покриття визначає правильний та прогнозований відскок м'яча, робить гру травмобезпечною, знижує навантаження на суглоби. Ширина рулону становить 2 м. Стики рулонів з'єднуються спеціальним потовщеним зварювальним шнуром, перетворюючи покриття на безшовну поверхню. До замовлення доступно багато колірних рішень, в основному яскраві та насичені кольори (помаранчевий, червоний, синій, зелений та інші). На завершення на готовий укладений ПВХ спортивний лінолеум наноситься релевантна видам спорту розмітка. Нерідко розміток буває кілька - у цьому випадку лінії наносяться різним кольором (найчастіше це жовта та біла розмітка, рідше – синя). Часто для більш виразного дизайну технічні зони (зони забігу) роблять іншим кольором, що відрізняється від ігрового поля.
За уточненням.

Graboflex Start

Вид покриття: Лінолеум
Застосування: Для внутрішніх залів
Виробник: Grabo
Товщина покриття: 4,0 мм
Ширина: 2 м
Довжина рулону: 20 м +/-10%
Кольорова гама: синій, зелений, помаранчевий, під дерево
Країна виробника: Угорщина
Тип: Рулонне
Спортивний лінолеум ПВХ Grabo Graboflex Start - спеціалізоване покриття для приміщень спроектованих для занять спортом. Прикладом можуть бути зали для занять йогою, танцювальні зали, зали вільної ваги, зали легкої атлетики, ігрові зали, багатофункціональні ігрові зали. Всі ці та інші приміщення, що пропонуються для занять спортом, відмінно будуть експлуатуватися з покриттям підлоги Graboflex Start від угорської фабрики Grabo. Специфіка та відмінність спортивного покриття від звичайного полягає в наступних важливих параметрах:
- зносостійкість;
- додаткова еластичність;
- спеціально підібрана пружність.
Наприклад для звичайних об'єктних покриттів цілком достатнім набором якостей є зносостійкість та декор. У цей же час, для приміщень спортивного напрямку важливі еластичність і пружність, тому що перше відповідає динамічні та ударні навантаження, а друге за правильний відскок м'яча та навантаження на суглоби спортсменів. Важливо відзначити, що покриття ПВХ Graboflex Start є одним з найбільш базових матеріалів, а в асортименті фабрики є безліч інших колекцій призначених для використання в приміщеннях спортивного призначення.
За уточненням.