Супутні товари

Якісна продукція..

Вигідні пропозиції

Шановні клієнти, у зв’язку з нестабільною економічною ситуацією і плаваючим курсом валют, уточнюйте ціни у менеджерів на товари. Зателефонуйте або можете залишити запит через форму зворотнього зв’язку. Дякую!

Кварцовий пісок 0,3-0,8 мм

Пісок має низку незаперечних переваг:
- Міцність і довговічність;
- природність та екологічність;
- пружність та відмінний показник зчеплення;
- Невибагливий в експлуатації;
- прийнятна ціна;
- Стійкість до опадів та зміни температур.
Пісок має пористу структуру, що сприяє безперешкодному відтоку зайвої води з поля для футболу в землю.
Упаковка 1 тонна.

Поля для футболу, а також тенісні корти з покриттям зі штучної трави необхідно обов'язково засипати кварцовим піском. Робити це необхідно в першу чергу для захисту трав'яного покриття від механічних пошкоджень, а також надання йому амортизаційних властивостей і утримання ворсу у вертикальному положенні. Засипка кварцовим піском продовжить не лише термін експлуатації газону, а й забезпечить правильний комфорт суглобам спортсменів.

Засипка із кварцового піску сприяє тому, що характеристики штучного газону стають дуже близькими до показників натуральної трави. Зазвичай як засипний матеріал волокон покриття використовують дуже дрібний кварцовий пісок, який потім добре ущільнюється. Залежно від призначення та передбачуваного ритму експлуатації організують різну товщину шару піску.
За уточненням.

Клей для штучної трави 2-компонентний Enetak -2VL

Упаковки:
5,1 кг
13,2 кг
Клей двокомпонентний поліуретановий Enetak -2VL, що не містить розчинника і води, з дуже низькою емісією летких органічних сполук (ЕС1) для склеювання стиків рулонів штучної трави.

Клей Enetak -2VL рівномірно наноситься на спеціальну сполучну стрічку. Приблизна витрата 0,4-0,5 кг на 1 метр погонний сполучної стрічки шириною 30 см, що приблизно дорівнює 13,2 кг продукту на 30 метрів довжини.

Абсолютно безпечно для людей, які мають схильність до алергічних реакцій на епоксидні та епоксидно-поліуретанові продукти. Допустимо застосування клею навіть при низьких температурах.

Enetak -2VL може використовуватись для створення футбольних полів, що відповідають стандартам FIFA.
За уточненням.

Стрічка для проклейки трави

Довжина – 500м
Ширина – 30см
Універсальна сполучна високоякісна, міцна стрічка із поліестеру для фіксації штучних газонів в області шва. Застосовується при використанні клеїв для штучних газонів, стійка до вологи та перепадів температури.
За уточненням.