Поліуретанове покриття

Профейсійна команда..

ПРАЦЬОВИТІ ЛЮДИ

Види виконуючих робіт​

Ми беремо участь у благоустрою об'єктів міської інфраструктури,територій парків, скверів, прогулянкових, бігових і велосипедних доріжок, стадіонів, відкритих дитячих та спортивних майданчиків, тенісних кортів, а також створення нових парків, скверів й буферних парків.
Ми здійснюємо комплексний підхід до питання влаштування спортивних й дитячих ігрових майданчиків, зон відпочинку дітей та їх батьків, як типових,так і індивідуальних проектів «під ключ». Використовувані нами технології є передовими в світі, продукти - найякісніші й екологічно чисті, а підхід - самий креативний на ринку України.

Спортивні майданчики:

Облаштування вхідних груп і об'єктів загального користування:

Дитячі ігрові майданчики

Покриття для тваринництва

Гумове покриття

Гумоурітанові покриття бувають одношарові та двошарові. Одношарові покриття діляться на пігментовані з шинної крихти й кольорове з TPV гранул. Такі покриття застосовуються в пристрої спортивних майданчиків. Двошарове покриття складається з нижнього шару шинної крихти й верхнього кольорових гранул TPV. Це покриття застосовується для пристрою дитячих і спортивних майданчиків.

1 Дитячі майданчики

Ми пропонуємо широкий діапазон можливостей по влаштуванню дитячого  майданчика  та  зони  відпочинку батьків. Від  типових, готових, до індивідуальних дизайнерських  проектів. Майданчики  можуть  бути оснащені конструкціями для різних вікових категорій.

Нами розроблений ряд унікальних пропозицій по влаштуванню  травмобезпечного, екологічно-чистого, естетичного  гумового  покриття  на  базі  продуктів, виробництва RosehillPolymers (Англія).

Дана  пропозиція  успішно  вміщує  в  себе  весь  комплекс необхідних  якостей.

2Спортивні майданчики

Кожна  спортивна  дисципліна  вимагає індивідуального  підходу  до  виготовлення покриття   з   різними   видами   технічних властивостей та характеристик в залежності від  вимог  Міжнародних  та  Олімпійських стандартів.

Найбільш ефективним і універсальним є  одношарове  або  двошарове травмобезпечне  покриття,розроблене спеціально  для  бігових  доріжок,спортивних майданчиків(баскетбольних,волейбольних, мініфутбольних,тенісних кортів і т.д.).

Взимку  таке  покриття  можна  залити водою  використовувати  як  каток,а  в  теплий час  знову  за  призначенням.При  цьому  воно не втратить своїх первинних властивостей.

3 Вхідні групи і об'єкти загального користування

Один  з  напрямків  нашої  компанії  є пристрій і ремонт вхідних груп.

Пропонуємо  Вашій  увазі резино-поліуретанове покриття для вхідних груп.

Наше  покриття антиковзне і травмобезпечне, довговічне  в експлуатації (в середньому 20 років), гігієнічність, комфорт при ходьбі, привабливий  естетичний  вигляд (навіть під  час  дощу  не  залишає  калюж, за  рахунок своєї  дренажної  структури, при  обмерзанню – легко збивається полій).

Також  дане  покриття  доцільно використовувати в зонах навколо басейнів,для влаштування  пішохідних  і  велосипедних доріжок,для влаштування покриття у вольєрах, для причалів і т.д. Може використовуватися і як довговічного носія зовнішньої реклами.

Зворотній Зв'язок

    Погодитися з Правилами та Умовами даного сайту.

    Якщо у вас виникли запитання, перейдіть до розділу питань