Футбольні поля

Підзаголовок до назви публікації

Створення спортивного поля

Ми є однією з провідних будівельних компаній по Україні в галузі будівництва футбольних полів та мультиспортивних майданчиків.

На перший погляд може здатися, що поле зі штучною травою – це просто рівний майданчик, на якому розстелений штучний газон. Насправді ж устіл трави – чи не найпростіший етап створення майданчика. і до того, як він виконується, проводитиметься величезний обсяг роботи.

Створюючи поля, ми повинні враховувати такі фактори, як амортизація, відскок м’яча, якісне  відведення води з поверхні поля (спортсменам не надто зручно грати на полі, на якому буквально “стоять” калюжі води), безпека під час гри, якість покриття.

Ми досконало знаємо всі етапи будівництва спортивного поля – від підготовки котловану для основи, до засипки гумовою крихтою. Ми суворо дотримуємося всіх правил і норм, передбачених чинним законодавством, що стосуються будівництва – це високо цінується замовниками.

  1. Ворсмає високу зносостійкість
  2. Наповнювач – кварцовий пісок та гумова крихта забезпечить міцність,  амортизацію та тривалий термін використання покриття
  3. Підкладка – виконана з поліетилену, забезпечить міцність покриття та вертикальний дренаж