Спортивні, дитячі майданчики

Підзаголовок до назви публікації

Мультиспортивні майданчики

«БМ-ГРУП – це надійна команда дизайнерів, проектувальників та будівельників, які зможуть створити для вас спортивний майданчик будь-якої складності. Також ми допоможемо створити безпечний дитячий майданчик, використовуючи при цьому найякісніші матеріали та обладнання..

Мультиспортивні майданчики –  є універсальними, оскільки можуть використовуватися для різних видів гри. Наприклад, футбол+волейбол, волейбол+теніс+баскетбол тощо. На поверхню майданчика нанесено кілька типів розмітки – вона потрібна для дотримання правил гри. А ось наявне обладнання (футбольні ворота, тенісна або волейбольна сітки зі стійками) все це може змінюватись за лічені хвилини.

Хитрість у тому, що обладнання встановлено у спеціальні опори – склянки і легко демонтуються, не порушуючи цілісність покриття. Склянка, в яку стійка не встановлена, закривається спеціальною заглушкою. Це обов’язково, оскільки відкрита склянка може спричинити серйозну травму.

Створення мультиспортивного майданчика – складніший і трудомісткий процес. Але в той же час, через можливість використовувати подібний майданчик для різних ігор, він є більш популярним і затребуваним.

Покриття на такому майданчику може бути різним як штучна трава, так і поліуретан.

Дитячі ігрові майданчики

Вибір покриття – один із важливих етапів, адже дуже часто наші діти падають, тому безпека покриття майданчика стає першочерговим питанням.

Штучна трава – чудове рішення для дитячого ігрового майданчика. Покриття має всі необхідні сертифікати, що підтверджують безпеку – тому здоров’ю малюків, які грають на майданчику, нічого не загрожує. Крім того, м’який ворс здатний пом’якшити удар під час падіння – так що ймовірність травмування мінімальна.

Гумове покриття (наливне або плити) також чудово підходять для дитячих майданчиків. Воно травмобезпечне, просте в монтажі та демонтажі, має чудові якісні характеристики та тривалий термін використання. Так само як і штучна трава, гумове покриття не боїться впливу сонця, вологи, перепадів температур. Крім того, після монтажу покриття не потребує додаткового догляду.